KONGRES BOŽSKY SEBEVĚDOMÁ

Cesta k ženskému napojení
Ukázka z Kongresu

Program

PONDĚLÍ 10.8. / Ženská energie

_DSC9312 kopie
Monika Vymětalíková Ženská cykličnost a její výhody
Zajímá Tě, jak pracovat se svou cykličností tak, abys viděla výsledky jak ve své práci, tak v partnerství? O tom bude přednáška na téma Ženská cykličnost a její výhody.
s detma (1)
Adriana Bezděková Sebevědomá po porodu - jak na to?
Opravdu praktické rady, jak si zvýšit sebevědomí po porodu. Jste žena, ne jen matka! Krátké cvičení, které vám pomůže zvýšit energii. Stačí pár minut a můžou se dít zázraky:)
circulo zzuzi
Zuzzi Husarová Božsky ženská
Jak být naplno ženou ve vztahu? Být tou opravdovou bohyní, kterou muž chce hýčkat, zbožňovat a dělat pro ni naprosto cokoliv? Stačí vědět tyto 3 tajemství.
zuzka
Zuzka Pithardová Ženské tělo
Jak rozvinout ženskou energii skrze svoji sexualitu.

ÚTERÝ 11.8. / Sebevědomí

circulo zzuzi
Zuzzi Husarová 4 důvody nedostatku sebevědomí
Proč máme nedostatek sebevědomí, ikdyž jsme experti v tom, co děláme? Proč se porovnáváme s ostatními ženami, ikdyž víme, že nás náš muž miluje? Řekneme si 4 hlavní důvody nedostatku sebevědomí a jak se jich zbavit.
fotka Ivča (1)
Ivana Sopková Sebavedomé telo a pohyb
Prečo je doležité mať sebavedomé telo? Jak je prepojené telo s naším nervovým systémom?

STŘEDA 12.8. / Vztahy

Martina
Martina Holoušová Jak být singl a šťastná
Jak rozchodit rozchod, abychom mohly jít v životě dál, jak je to se šťastnými páry v našem okolí, kterým možná trochu závidíme a proč je představa, že nás partner udělá šťastnými, mylná a štěstí musíme hledat někde úplně jinde. Jak si způsobem myšlení přivolat štěstí do svého života a jak se radovat a cítit vděčnost.
gabriela
Gabriela Jetenská Tvůj klíč k trvalému štěstí ve vztahu s partnerem...buď sebevědomá
Jaký význam má sebevědomí ve vztahu s partnerem. Všímáme si rolí ve vztazích. Krátké cvičení... V jaké roli stojíš před svým partnerem ty?

ČTVRTEK 13.8. / Zdravé tělo

Hanka (2)
Hana Bednaříková Jakou roli hraje výživa v našem životě?
Je důležité se zajímat o výživu? Jakou roli může hrát v ovlivnění naší energie, psychiky a zdraví celkově? Zásadní informace o výživě, které vás možná překvapí.
Kosnovska_Vendula
Vendula Kosňovská Jak může emoční jedení souviset se sebevědomím?
Co je vlastně emoční jedení? Týká se jen obézních? Jak zjistím, zda je to i moje téma? A co se s tím dá dělat?
Poznámka 2019-05-31 142755
Eva Dudíková Jak na snadná a rychlá jídla pro tebe i tvůj mikrobiom
Co jíst, aby to vyžadovalo minimum námahy, zlepšilo naše zdraví, energii, náladu a udrželo náš mikrobiom v super kondici? Pojď objevit, že to není až tak složité!

PÁTEK 14.8. / Úspěch

circulo zzuzi
Zuzzi Husarová 3 pilíře úspěšného podnikání
Úspěšné podnikání v ženské energii je založeno na 3 základních pilířích. Abychom mohly ve svém podnikání plynout v lehkosti a radosti, je třeba je mít pevné. Na nich pak budovat naše prosperující impérium. Které pilíře to jsou? Toto tajemství se dozvíš na webináři.
simi
Simi Husarová Pravidla prosperity a meditace hojnosti
Jaké by to bylo, kdybychom znaly magii prosperity, která nám přinese prosperitu do našeho života ve všech oblastech? Naučíme se praktická cvičení, která nám k tomu pomůžou.

PONDĚLÍ 17.8. / Bonus 1

Hanka (2)
Hana Bednaříková Vliv výživy na sebevědomí I.
Máš málo energie? Chceš zhubnout nebo naopak přibrat?
fotka Ivča (1)
Ivana Sopková Vliv výživy na sebevědomí II.
Chceš být zdravá, fit a cítit se sebevědomě? To, jak na to, se dozvíš právě v dnešním vysílání 🙂

STŘEDA 19.8. / Bonus 2

simi
Simi Husarová Sebe-vědomá žena ve vztahu
Proč nejsi ochotna přijmout pomoc od partnera? Proč pořád potřebuješ všechno zvládnout sama? Proč máš potřebu partnera neustále komandovat? Odpovědí jsou vzorce, které si neseme z dětství. 11 vzorců, které ovlivňují tvoje partnerství a proč v něm nejsi šŤastná a jak to udělat, abys mohla být.
circulo zzuzi
Zuzzi Husarová Sebe-vědomá žena v podnikání
5 základních aspektů, které ti pomůžou být sebevědomá v podnikání, ikdyž se zrovna nedaří. 1. Dosažení vědomí 2. Zrušení bariér 3. Láska k produktu/službě 4.Užívání vnitřní moudrosti 5.Rozloučení se s minulostí, vítání úspěchu

PÁTEK 21.8. / Bonus 3

circulo zzuzi
Zuzzi Husarová Sexualita a Hojnost
Jak se díky otevření ženské energii můžeme dostat do nekonečné hojnosti? Jak díky bytí více v ženské energii můžeme mít v životě více hojnosti?
daniela
Daniela Torp Sexualita a Hojnost
Jak může být spojena sexualita s hojností? Praktické techniky, které nám pomůžou pozvat hojnost do našeho života.

PŘIHLÁŠKA NA KONGRES ZDARMA

Nestíhla jsi kongres a chceš mít všechny transformační techniky a tipy na jednom místě? 

Pořiď si z něj záznam.

Hanka (2)
Hana Bednaříková hanabednarikova.cz
Učím ženy porozumět výživě tak, aby si uměly poskládat svůj vlastní jídelníček, znaly základní souvislosti výživy a věděly jak na to, když chtějí zlepšit zažívání, zhubnout nebo přibrat, posílit svou energii a být úspěšné. Chci aby každá žena věděla, jak může z jídla profitovat a na kolik může právě stravou ovlivnit to, jak se cítí. Jídlo je totiž naše hlavní palivo, díky kterému si můžeme splnit naše sny, po kterých toužíme. Proto se řídím heslem "Začni jídlem". Zní to možná moc jednoduše, ale s reálnou praxí máme občas problém. Proto jsem pro ženy jako certifikovaná poradkyně pro výživu průvodcem na jejich cestě za nalezením balancu ve výživě a lifestyle.
Kosnovska_Vendula
Vendula Kosňovská jidlojakopalivo.cz
Pomáhám ženám, které se potýkají s emočním jedením, získat kontrolu nad svými nevhodnými návyky, potažmo nad kvalitou a kvantitou jídla. Jak? Ženy se učí zvědomovat si své zautomatizované návyky, společně hledáme jejich příčiny a následně je provádím procesem zavádění a přijetí změn tak, aby byly změny trvalé. Z nabytých informací používám vždy to, co si individualita klientky vyžaduje, tempo změny ctí charakter její osobnosti – některé se rozhodnou pro změnu a jsou ochotny a schopny veškerá doporučení ihned a efektivně začlenit do života, jiné zase potřebují návyky měnit velmi opatrně. Vše se odehrává jen tak rychle, jak si klientka dovolí.
simi
Simi Husarová simihusarova.cz
Pomáhám svým klientům vytvořit spokojené vztahy skrze osobní terapie, kde používám chanelling, regrese či kineziologii. Učím je vyladit si vztah sama k sobě, aby mohly být jednoduše vyřešeny problémy,které se po dlouhou dobu kumulovaly ve vztazích, ať už s partnerem, s rodiči, dětmi nebo kolegy na pracovišti. Skrze kundalini jógu a meditaci pomáhám klientům najít jejich vnitřní rovnováhu, utišit mysl a získat vnitřní klid.
_DSC9312 kopie
Monika Vymětalíková Expertka na Cysty
Má duchovní cesta započala v roce 2012, na kterou mě dovedly životní události. A dnes je to již 6 let, kdy mě kamarádky cysty pozvaly na první rande. Po mnoha letech společného trápení jsme nakonec našly řešení, a tak díky těmto vlastním prožitkům mohu předávat své zkušenosti a pomáhat tak ženám, které trápí cysty a bolestivá menstruace. Mou vášní je téma ženské cykličnosti, kterou ve svém životě aplikuji, a o kterou se zajímám. Miluji přírodu, meditace, intuitivní malbu, tvůrčí psaní a cokoli kreativního. Nově se věnuji také józe. Učím ženy vědomé práci se svým tělem, respektu k němu, napojení se na své lůno a ve své praxi uplatňuji také dary přírody ve formě bylinek.
fotka Ivča (1)
Ivana Sopková Wellness Coach
Pomáham ženám,ktoré chcú zhodiť/pribrať ,chcú sa cítiť fit,mať viac energie dosiahnuť dlhodobých výsledkov vďaka kompletnej zmene životného štýlu a cvičeniu jógy. Ako? Vďaka podrobnej analýze ich stravovacích návykov a životného štýlu som ich schopná poradiť a zaradit zmeny do života tak ,aby boli dlhodobé. Ako som sa vlastne dostala k tejto práci? Pred 8 rokmi som sa rozhodla zmeniť svoj životný štýl,pretože som bývala stále chorá a bez energie. Naučila som sa mať rada samú seba,mať rada svoje telo a tak sa začala aj moja cesta k osobnému rozvoju.Vďaka cvičeniu jógy a zmene stravy som sa naučila jesť tak ,aby malo moje telo energiu a prospievalo mu to čo do neho dávam. Začala som vnímať ,že toto je moje poslanie,že chcem aby sa aj ostatné ženy cítili tak fantasticky ako ja. Preto som sa v tomto odbore začala aj viac vzdelávať. Mám za sebou niekoľko kurzov,seminárov s uznávanými lekármi,napr.aj s nositeľom Nobelovej ceny za medicínu, expertmi vo výžive a taktiež som absolvovala niekoľko seminárov na osobný rozvoj ,ako je psychika prepojená s výživou. Každopádne moje vzdelávanie ani zďaleka nekončí,momentálne absolvujem kurz ako jógová inštruktorka. Na základe mojich skúseností,pracujem s klientkami vždy individuálne, pretože každá žena má svoje vlastné tempo.Pracujeme s nimi na tom,aby sa cítili spokojne vo svojom tele,mali radi samé seba a verili si.
s detma (1)
Adriana Bezděková Terapeutka & zpracování placent
Jsem mamka zatím 🙂 3 dětí. Ke zpracování placenty jsem se dostala před cca 6 lety díky zkoumání a otázkám, co bude s naší placentou po porodu. Ve správný čas a se správnou odvahou a magnetickou přitažlivostí chtění naučit se ,,to,, jsem potkala školitelku a tak jsem tady. Zpracování se pro mě stalo jakýmsi rituálním procesem, obřadem, který zakončuje cestu placenty zase opět zpět k matce a miminku, v jiné formě. Těší mě, že mohu přispět a předat ženám zpět to, co funguje, co je postaví na nohy, podpoří..každá má na výběr několik možných výrobků z placenty a spolu vybereme, který je nejvhodnější. Můžete se na mě obrátit kdykoli během užívání placenty s dotazy, ale i jen tak, podpořím Vás v 6.nedělí, v laktaci, šátkování. Ráda předám vlastní zkušenosti.
gabriela
Gabriela Jetenská Mindfulness & Vztahy
K práci terapeutky jsem se dostala, když jsem řešila svůj partnerský život a roli matky. Teď už vím, že dobrou matkou jsem. Ale tenkrát jsem si to v žádným případě nemyslela. Byla jsem plná výčitek a odsuzování se. Myslela jsem si, že musím pomoct svým synům, když jsou nespokojený. Touha po změně, cítit se šťastně ve svých vztazích mě dovedla v roce 2009 ke Karlu Nejedlému, kde jsem si udělala výcvik terapeutky metody RUŠ – rychlá a účinná změna skutečnosti. Začal se mi měnit svět. Vystoupila jsem z role oběti a začala jsem si všímat všech svých nevyhovujících programů a začaly se mi měnit vztahy k lepšímu a bylo to naprosto báječný. Prošla jsem si mnoho metod od rodinných konstelací po různá zasvěcení, která jsem, zaplať pán Bůh ze sebe zase scházela. Pak mi přišla pro práci s tělem metoda Yuen, kterou používají Shaolini, to je pro opravy na těle a pro práci s kvantovým polem. Prošla jsem si 10 lety čištění, téměř každodenního a už mne to přestalo bavit. Říkala jsem si, pořád čistím, čistím a pořád chodí nové věci, to snad není možné. Kde je žití, kde je prožívání radosti? Tak přišla Mindfulness všímavost a já se přihlásila na roční akademii Mindfulness ke Kasie Jedzokové. Změnilo se vše, přesně tak, jak jsem to chtěla. Začala jsem si všímat svých automatických vzorců, svých přesvědčení a vše se hodilo do jiné roviny. Už nebylo potřeba tolik vše čistit, už stačilo si jen všímat. To bych vás ráda naučila, protože Mindfulness všímavost není žádná terapie, je to způsob žití. Já už teď tu zkratku znám, jak bych vás co nejrychleji dostala ke spokojeným, radostným vztahům. Taková nejrychlejší cesta mi přijde 8-týdenní kurz Mindfulness, který jsem absolvovala a který jsem i pro vás s láskou sestavila. Těším se na vás na Kongresu Božsky sebevědomá.
zuzka
Zuzka Pithardová Moderátorka & Tantra
K práci s tělem jsem se dostala ve chvíli, kdy jsem řešila svůj život, svou cestu a snažila se vše vyřešit hlavou. Jaké bylo překvapení, že všechny odpovědi se skrývají uvnitř nás samotných. Naučila jsem se díky tomuto poznání mít ráda sebe a svoje tělo. A v té chvíli se začaly měnit i skutečnosti kolem mě. Dostala jsem více sebedůvěry a tak jsem se mimojiné vrátila ke své dávné lásce a to je vystupování na veřejnosti, tentokrát v podobě moderování akcí, rozhovorů a přednášek či tvoření tam, kde jsem vítána. Nyní jsem také maminkou syna Šimona. Po jeho nelehkém příchodu na svět, který skončil sekcí, už také lépe chápu ženy, které prošli stejnou cestou „císařoven“. I pro to si mě získal projekt Freya centrum, kde pracuji jako průvodkyně žen před i po porodu a vracíme rovnováhu ženství v rolích matka, žena, milenka. Pro mě je láskyplný dotyk stejně důležitý jako pochopení každé z nás při konzultacích jako originální a jedinečné bytosti. Moc se těším na setkávání.

Přidej se do Facebookové skupiny

a sleduj všechny aktuality

Přidej se k nám na pobyt BOŽSKY SEBEVĚDOMÁ

Zuzzi Husarová

autorka projektu
Božsky sebevědomá

Zuzzi Husarová začala pracovat jako business mentor pro Ministra cestovního ruchu v Peru v roce 2013 a to ji inspirovalo pro založení firmy Mind Coaching. Vede ženy na jejich cestě k prosperujícímu on-line podnikání v božském ženském napojení.

Jejími programy prošlo víc jak 3456 žen živě a víc jak 10 235 online.

On-line Koučovací program a Intenzivní pobyt Božsky sebevědomá pomáhá absolventkám zlepšit vztah sama se sebou, s rodinou, partnerem a stát se tak zářící božskou ženou.

Její práce byla uváděna v televizích jako ČT 1, ČT2, TV Canarias, Tv Azteca nebo Radio Cancun.

Aktuálně žije střídavě v Brně a na Kanárských ostrovech, protože miluje teplo, španělštinu, bachatu a hezké španělské muže.